Zeynep Otel Alaçatı'nın merkezinde. Tam   meydanda. Kemalpaşa Caddesinde Köşe Kahve'den sağa dönün, 20 metre   ileride Alaçatı Camiinin ve Antika Çarşısının sağındayız.
   
    Otobandan gelirseniz Alaçatı tabelasından çıkın. Döner   kavşaktan sola dönüp, Total benzincisinden hemen sola dönün. Yolu 500   metre düz takip edin. Club Baba yazısından sağa girin. Alaçatı pazarının   kurulduğu sokağın başına ulaşacaksınız. Uygun bir yer bulduğunuzda   aracınızı park edin. Şimdi bize çok yakınsınız. Meydana doğru küçük bir   yürüyüşten sonra bizi görmemeniz imkânsız.
   
    Bir yol daha var; otobandan çıkılır, döner kavşaktan sola   dönüp hiçbir yere sapmadan yol takip edilir. Önce belediyenin sonra halı   sahanın önünden geçilir, Çamlık yol kavşağına ulaşılır. Buradan sola   dönülür, 50 metre ilerlenir ve döner kavşağa geldiğinizde solda Kahya' nın Yeri lokantası görünür. Lokantanın solundaki geniş parke taşlı   palmiyeli yoldan içeri girilir. Postanenin önünden geçerek ilerleyin 20   metre sonra sağınızdaki 1016 sokaktan içeri girin, soldaki yolu takip   ederek ilerledikten sonra soldan ikinci sokağın başında Zeynep Otel   tabelasını göreceksiniz. Artık bize çok yakınsınız.
   
    Önemli uyarı: Yaz ayları boyunca Alaçatı'nın merkezi siz   misafirlerimizin rahatı ve huzuru için sabah 11.00'den itibaren   belediyemiz tarafından araç trafiğine kapatılır. Tarif ettiğimiz yol   güzergâhları otelimize ulaşabileceğiniz en yakın ve çok yakın   noktalardır. Alternatif diğer güzergâhları bizden öğrenebilirsiniz.
   
    Transfer
    İzmir-Alaçatı-İzmir arası istek üzerine ücretli transfer aracı   ayarlayabiliriz. Bilgi için lütfen arayınız.  Ulusoy, Varan, Metro,   Nilüfer gibi otobüs seyahat firmaları yaz boyunca Alaçatı ve Çeşme'ye   çok sayıda sefer düzenlemektedir.

İrtibat Bilgileri

Alaçatı Mahallesi,11009 Sokak No:1/a Çeşme-İzmir
Tel : +90 (232) 716 08 70
GSM : +90 532 648 09 58
zeynep@zeynepotel.com

E-Mail Adresimiz

zeynep@zeynepotel.com

https://www.facebook.com/zeynepotel

http://zeynepotel.blogspot.com.tr/

Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
GSM numaranız
Mesajınız

Blog

Misafirlerimizden

İrtibat Bilgileri

Alaçatı Mahallesi,11009 Sokak No:1/a Çeşme-İzmir
Tel : +90 (232) 716 08 70
GSM : +90 532 648 09 58
zeynep@zeynepotel.com
tempobet
Zeynep Otel Alaçatı © 2014
facebookblogger